Варіанти:
Опис Рідка пластика - гель, Срібло, 50 мл, Fimo
Рідка пластика – гель TM FIMO - ідеальне доповнення до всіх видів полімерної глини, яка відкриває величезний світ можливостей для творчих ідей. Представлена у вигляді пластикової пляшки з кришкою-дозатором, що закривається, в блістерній упаковці.
Характеристики рідкої пластики-гель:
· Високий рівень прозорості;
· Надзвичайно гнучкий після затвердіння;
· Практичний спосіб застосування, загострений носик і чистий результат;
· Використовується для склеювання та як трансфер для передачі зображень. Також для створення скляних ефектів.
Рідку пластику-гель можна використовувати в якості декоративного гелю. При цьому слід рівномірно нанести її на гладку поверхню. Прикріпити лицевою стороною картинку або фотографію. Горизонтально поставити в духовку і залишити запікати протягом 20 хвилин при температурі 130 ° Через 20 хвилин вийняти з духового шкафу і зняти ще теплу фотокопію з поверхні, покритої гелем. Кольорові пігменти картинки дуже довго триматися завдяки рідкій пластиці-гель.
Рідка пластика-гель може використовуватись як лак для металу або для техніки декупаж. Допомагає приховати відбитки пальців на готовому виробі з пластики.
Використання рідкої пластики-гель в якості клею. Рідка пластика дуже добре приклеюється до твердої поверхні під час запікання. Слід наносити тонким шаром. Дуже добре приклеює сиру пластику до сирої, сиру до запеченої і запечену до запеченої. Рідку пластику можна використовувати для приклеювання легких деталей з пластики до різних поверхонь . Також її можна використовувати для прикріплення застібок до ювелірних прикрас. Вона добре підійде для додання додаткової міцності застібкам, дротяним кільцям і іншим дротовим компонентам.
Рідку прозору пластику-гель можна змішати з твердої пластикою, щоб розм'якшити її. Також може бути використана для приховування щілин і тріщин в готовому виробі з пластики.
Особливості під час роботи з рідкою пластикою:
• Рідка пластика може зберігатися в металевій, скляній або пластиковій посуді;
• Під час роботи краще використовувати гумові рукавички;
• Рідку пластику можна наносити на гарячі вироби з пластики, при цьому пластику можна запікати кілька разів.
Запікання:
• Випікається рідка прозора пластика-гель при температурі 130 С 15-20 хв;.
• Перегрівання рідкої пластики призводить до її потемніння і виділенню шкідливих речовин;
• Використовуйте термометр для духового шафу;
• Рідка пластика-гель не токсична, але її краще запікати в добре провітрюваному приміщенні;
• Гель можна шліфувати. Запечену пластику можна покривати лаком.
Додавання кольору:
• Пластику-гель можна забарвити, додавши в нього концентроване чорнило, акварель, олійні фарби або сухі оксидні пігменти;
• Олійні фарби злегка розріджують гель. Пудра робить його трохи більш густим. Концентровані акварельні фарби і чорнило дають більш прозорі кольору, ніж інші барвники;
• Не змішуйте рідку пластику з акриловими фарбами, якщо не хочете, щоб фарби при запіканні залишили на поверхні бульбашки і горбки.
Використання пофарбованого гелю:
• Пофарбований гель може бути використаний як фарба по запеченій та не запеченій пластиці. Різні кольори можна додавати шарами по черзі між запікання;
• Мозаїка. Гель можна використовувати для приклеювання маленьких шматочків пластики до будь-якої поверхні. Забарвленим гелем можна залити виріб після того, як мозаїка була запечена.